Půjčka pro podnikatele podroběji

První cesta každého podnikatele za získáním provozních financí by měla vést do své banky. Pokud Vám však banka Vaše potřeby nepokryje, je na místě (je-li to nezbytné) uvažovat o alternativním řešení ve formě mimobankovního financování.
Půjčka pro podnikatele je vhodná jak na krytí Vašich provozních nákladů, tak na investice do rozvoje Vašeho podnikání, či konsolidaci Vašich závazků.
Naše půjčka je velmi flexibilní. Její největší výhodou je vedle nízkých nákladů (úroku) schopnost přizpůsobit se konkrétním potřebám daného oboru podnikání a posloužit účelu v maximální možné míře.
Další předností je její modularita. Dá se úspěšně aplikovat jako dlouhodobé financování či jako překlenovací se splatností podstatně kratší.

Nejdůležitější přednosti půjčky pro podnikatele

 • Od 6,7% p.a. = jedna z nejnižších úrokových sazeb na českém trhu s mimobankovním financováním
 • Jednoduchá realizace – dodání minima nejnutnějších podkladů a vyjádření maximálně do jednoho týdne
 • Zcela bez poplatků – tedy žádné předem, v průběhu a v případě schválení ani žádné provize komukoli!

Naprosto bez jakýchkoli poplatků

Jak už je u nás zvykem, i tento produkt neobsahuje naprosto žádné poplatky předem, v průběhu realizace ani v podobě provize po ní. Zcela oprostěno od jakýchkoli poplatků či penalizací je i předčasné splacení. Pokud budete chtít úvěr splatit dříve, uhradíte pouze skutečnou výši nesplacené jistiny a ani o korunu více!

Vynikající řešení pro Vaše firemní financování

Asi se shodneme na tom, že nejlepší úvěr je žádný.
Bohužel však při podnikatelských aktivitách přicházejí situace, kdy je externí financování výhodné, či dokonce pro udržení situace nebo její vývoj naprosto nezbytné. V takovém případě hledáte finanční produkt, který dokáže uspokojit Vaše potřeby, a zároveň zatížit Vaši společnost v co nejmenší míře. Takový produkt musí mít co nejnižší tu nejdůležitější hodnotu, kterou je zcela určitě roční úroková sazba, neboli cena půjčených peněz.
Naše půjčka pro podnikatele svou úrokovou mírou takové požadavky zcela nepochybně splňuje.

Možnost předčasného splacení? Proč ne!

Tak jako se potřeba financování objeví, může i zmizet. Vaše firma si vede lépe, než byl tvz. nejhorší scénář, vydělává více a chce takto vyprodukované prostředky investovat do sebe.
Proč tedy platit úvěr déle, než je nezbytné.
V těchto případech přicházejí na řadu buď mimořádné splátky nebo celkové jednorázové předčasné splacení. Oba případy samozřejmě naše půjčka v plné míře podporuje a to za minimálních nákladů. Samozřejmostí je úspora v nevyčerpané době trvání půjčky, tedy v nezaplacených dalších úrocích. Proč byste také platil(a) úroky za období, když peníze již nepoužíváte. Pokud si půjčíte 1 mil na 10 let a splatíte jej za 6 let, hradíte v splátkách pouze úroky za reálných 6 let.

Nevadí negativní záznamy v registrech

Protože je hlavním zajištěním naší půjčky zástava ve formě nemovitosti, není kladen zdaleka takový důraz na bonitu podnikatele. Záznamy v registrech BRKI, NRKI a SOLUS nejsou překážkou a není ani ve většině případů vyžadováno dokládání Vašich příjmů (jejich doložení ale může situaci podpořit).

Jak probíhá realizace?

Po úvodním hovoru, kde nám sdělíte základní údaje o Vaší poptávce, Vám zašleme seznam podkladů a informací, které jsou v daném případě nezbytné pro realizaci.
Jakmile od Vás tyto podklady obdržíme, Vaši poptávku zpracujeme a předáme k vyhodnocení. Během této doby mohou vyvstat nějaké další otázky či potřeby doložení dalších podkladů (zdaleka ne vždy).
Jakmile známě vyjádření k Vaší poptávce, neprodleně Vám jej sdělíme. Vy si můžete v klidu takovou nabídku vyhodnotit a pak buď akceptovat (přijmout) či odmítnout. Pokud odmítnete, vše tím končí a Vás to nic nestojí. Pokud se rozhodnete nabídku akceptovat, společně stanovíme další postup realizace a očekávejte, že během několika dnů budete s požadovanou finanční částkou reálně disponovat.

Základní parametry půjčky pro podnikatele

 • Poskytovaná částka: od 50.000,- do 20.000.000,- Kč
 • Typ splátky: Anuitní za stanovené období (měsíc, čtvrtletí…), individuální.
 • Doba splatnosti: od 3 měsíců do 20 let
 • Úroková sazba: od 6,7% p.a.
 • Požadovné příjmy: nejsou
 • Registry: nesledují se
 • Zajištění nemovitostí: nezbytné
 • LTV: maximální­ možné LTV (poskytnutelná částka z hodnoty nemovitosti) je 60%
 • Poplatky předem: nejsou
 • Zajištění půjčky: smlouva o půjčce, zástavní smlouva
 • Exekuce: do určité míry nejsou překážkou (individuální posouzení)
 • Produkte je určen pro: fyzické osoby podnikatele (OSVČ), právnické osoby (PO)

Proč nebankovní půjčku s námi

Na trhu s nebankovními produkty se pohybujeme více než 12 let. Za tuto dobu jsme nejenom uspokojili velké množství klientů ale i získali mnoho zkušeností, které k úspěšné činnosti v tomto oboru jsou nezbytné.