Vaše otázky

Odpovědi na Vaše otázky (FAQ)

Záznam v registru je problém při získání půjčky?

Není. Podstatou existence mimobankovního financování je přinášet na trh jiné možnosti než bankovní domy. Pokud neuspějete v bance díky negativnímu záznamu v registrech, u nás se tohoto obávat nemusíte. Ovšem v případě existence mnoha nesplacených závazků nemusí být půjčka poskytnuta. Jejím účelem není konsolidovat rozsáhlá portfolia osobních závazků ale financovat firmy, u nichž se závazky po splatnosti mohou běžně vyskytovat.

Opravdu nemusím platit žádné poplatky předem?

Opravdu nemusíte

Je možné půjčku v průběhu trvání splátkového kalendáře splatit předem?

Samozřejmě ANO. Půjčku lze předčasně splatit kdykoli v průběhu splátkového kalendáře a tím ušetřit zbývající předepsané úroky. Za předčasné splacení bývá účtován drobný poplatek.

Co bude s mými osobními údaji?

Provozovatel portálu NebankovniPujckyZdarma.cz, společnost KAPOLI a.s., je registrovaným zpracovatelem osobních údajů č. 00047170 a jako takové jí vyplývají zákonné povinnosti ve smyslu nakládání s Vašimi osobními daty. Jako správce osobních údajů se plně podřídila Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES.

Jak je to s fixací úrokové sazby

S obecně známou fixací úroku neboli garancí výše úrokové sazby na určitý časový úsek úvěru je to velmi jednoduché.
V oblasti mimobankovního financování si na tuto poměrně nesmyslnou záležitost NEHRAJEME.
Fixace úrokové sazby je doménou bankovních poskytovatelů hypotečních úvěrů a jejím primárním účelem je potrestat klienta za předčasné splacení jeho půjčky.
Předčasné splacení je u bank považováno za porušení podmínek smlouvy a tedy za každé porušení následuje trest.
U poskytovatelů, se kterými spolupracujeme, je úrok garantován vždy na celou dobu trvání úvěrového vztahu.
Nemůže se tedy ani stát, že dojde po skončení doby fixace ke zvýšení úrokové sazby tak, jak je to u bank obvyklé.

Opravdu je pomoc s přípravou mého případu zdarma?

Ano, naše pomoc omezená na úkony přípravy dokumentace a případné komunikace se zúčastněnými stranami a je zcela ZDARMA. V jejím rámci s Vámi nesjednáváme žádnou smlouvu o poskytnutí zmíněných služeb.

Jaké podklady musím dodat?

Vzhledem k tomu, že se v případě naší nebankovní půjčky pro podnikatele posuzují pouze podstatné skutečnosti, postačí zpravidla dodání základních podkladů a informací o nemovitosti určené k zástavě půjčky + několik dalších údajů, týkajících se identity podnikatele a zaměření jeho činnosti.

Jak rychle bude moje půjčka vyřízena?

Doba vyřízení naší nebankovní půjčky pro podnikatele se pohybuje týdne od okamžiku dodání všech potřebných podkladů. Je možné, že se v době čerpání dovolených se může tato doba mírně prodloužit.


Chybí tu odpověď na Vaší otázku?

Pošlete nám jí pomocí tohoto formuláře a my ji rádi zveřejníme.